دانلود سوالات فراگیر فیزیک

سوالات فراگیر ارشد رشته فیزیک

دانلود سوالات فراگیر فیزیک

توضیحات

دانلود سوالات فراگیر فیزیک این رشته کارشناسی ارشد منبع مناسبی جهت مطالعه دانشجویان و فارغ التحصیلان  متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق آزمون فراگیر هست .
آزمون فراگیر در اصل ترم یک رشته تحصیلی ارائه می شود که بنا بر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای فراگیر پس از گذراندن این چند واحد درسی می تواند به عنوان دانشجو در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند .

دانلود سوالات کارشناسی ارشد پیام نور این رشته از سال 84 تاکنون مرجع مناسبی جهت آشنایی با سوالات این رشته و همچنین آمادگی بهتر برای خواندن نکات مهم دروس می باشد

اگر سالی موجود نبود در بخش نظرات یا تماس اطلاع دهید تا اضافه کنیم

معرفی رشته :

فیزیک دانش کشف قوانین و روابط حاکم بر پدیده‌های طبیعی و استفاده عملی از آنهاست. و میتوان گفت که جهان، از بزرگترین سیستم ها تا کوچکترین ذرات در گستره ی علم فیزیک قرار دارند.” در این مطلب اطلاعاتی را درباره کارشناسی ارشد فیزیک در اختیارتان قرار خواهیم داد.

رشته فیزیک گرایش های حالت جامد ، اتمی و مولکولی ، هسته ای ، ذرات بنیادی و نظریه میدان ها ، فیزیک نجومی ، فیزیک بنیادی ، اتمسفر و لایه های نازک ، رشته علوم و فناوری نانو – نانو فیزیک ، رشته آموزش فیزیک و رشته مهندسی پلاسما

تعداد واحدهای درسی و پژوهشی

  • دروس الزامی مشترک ارشد فیزیک:  9 واحد
  • تخصصی الزامی ارشد فیزیک: 6 واحد
  • تخصصی اختیاری ارشد فیزیک:  9 واحد
  • سمینار و روش تحقیق ارشد فیزیک: 2 واحد
  • پایان نامه ارشد فیزیک:  6 واحد

 

لینک های مفید

سایت سازمان سنجش آموزش کشور

سایت پیام نور

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود کد امنیتی *از محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را تکمیل کنید.