سوالات فراگیر اخلاق مجازی

فراگیر اخلاق مجازی

سوالات فراگیر اخلاق مجازی

توضیحات

دانلود سوالات فراگیر اخلاق مجازی کارشناسی ارشد منبع مناسبی جهت مطالعه دانشجویان و فارغ التحصیلان  متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق آزمون فراگیر هست .
آزمون فراگیر در اصل ترم یک رشته تحصیلی ارائه میشود که بنا بر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای فراگیر پس از گذراندن این چند واحد درسی میتواند به عنوان دانشجو در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند .

معرفی رشته :

رشته اخلاق : هدف از این رشته تربیت افرادیست که توانایی تجزیه و تحلیل نظری و کاربردی مسائل و مدلهای اخلاق  را دارا باشند. اخلاق  به لحاظ جامع بودن و در بر گرفتن ویژگی‌های گرایش های دیگر اخلاق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این گرایش تحقیقات علمی مبتنی بر روش‌های کاربردی در همه زمینه‌ها و بدون هیچ محدودیتی قابل انجام است.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحد ها، دانشگاه های دارای رشته ارشد اخلاق مجازی، معرفی رشته های ارشد و دکتری اخلاق (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازار کار این رشته ارایه می شود.

دانلود سوالات کارشناسی ارشد پیام نور این رشته از سال 90تاکنون مرجع مناسبی جهت آشنایی با سوالات این رشته و همچنین امادگی بهتر برای خواندن نکات مهم دروس میباشد

اگر سالی موجود نبود در بخش نظرات یا تماس اطلاع دهید تا اضافه کنیم

لینک های مفید

سایت سازمان سنجش آموزش کشور

سایت پیام نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود کد امنیتی *از محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را تکمیل کنید.