سوالات فراگیر رشته جامعه شناسی

سوالات فراگیر رشته جامعه شناسی

سوالات فراگیر رشته جامعه شناسی

 

 

[su_tabs style=”default” active=”1″ vertical=”no” mobile=”stack” anchor_in_url=”no” class=””] [su_tab title=”توضیحات” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]دانلود سوالات فراگیر سوالات فراگیر رشته جامعه شناسی منبع مناسبی جهت مطالعه دانشجویان و فارغ التحصیلان  متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق آزمون فراگیر هست .
آزمون فراگیر در اصل ترم یک رشته تحصیلی ارائه می شود که بنا بر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای فراگیر پس از گذراندن این چند واحد درسی می تواند به عنوان دانشجو در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند .

دانلود سوالات فراگیر حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه پیام نور از سال 85 تاکنون مرجع مناسبی جهت آشنایی با سوالات این رشته و همچنین آمادگی بهتر برای خواندن نکات مهم دروس می باشد

اگر سالی موجود نبود در بخش نظرات یا تماس اطلاع دهید تا اضافه کنیم

[/su_tab] [su_tab title=”معرفی کارشناسی ارشد جامعه شناسی” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]

 

جامعه‌شناسی دانش بررسی و پژوهش جامعه است. این رشته به صورت علمی به بررسی جوامع بشری، برهمه کنش‌های آنها، و فرایندهایی که جوامع را در وضعیت جاری‌شان نگاه داشته یا تغییر می‌دهد، می‌پردازد.

هدف از پرورش متخصصان  رشته کارشناسی ارشد جامعه شناسی پرداختن به تجزیه جامعه به بخش‌های تشکیل دهنده‌اش مانند انجمن‌ها، نهادها، گروه‌های هم‌جنس، هم‌نژاد یا هم‌سن، و بررسی نحوه برهم‌کنش فعال این اجزاء با همدیگر است. علاوه بر اینها، این علم موضوعاتی مانند طبقه اجتماعی، قشربندی، جنبش اجتماعی، تغییرات اجتماعی و بی نظمی‌هایی مانند جرم، انحراف، و انقلاب را مورد تحقیق قرار می‌دهد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی (سرفصل) کارشناسی ارشد جامعه شناسی و تعداد واحدها، دانشگاه های دارای رشته کارشناسی ارشد جامعه شناسی، معرفی سایر رشته های ارشد و دکتری علوم اجتماعی (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازار کار رشته کارشناسی ارشد جامعه شناسی ارایه می شود.

[/su_tab] [su_tab title=”منابع درسی و تعداد واحد” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]

تعداد کل واحدها : 32 واحد
دروس اجباری و اختیاری : 28 واحد
پایان نامه : 4 واحد

[/su_tab] [/su_tabs]

 

 

لینک های مفید

سایت سازمان سنجش آموزش کشور

سایت پیام نور

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود کد امنیتی *از محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را تکمیل کنید.