دانلود سوالات فراگیر حقوق جزا و جرم شناسی

فراگیر ارشد جزا و جرم شناسی

 

توضیحات

دانلود سوالات فراگیر حقوق جزا و جرم شناسی کارشناسی ارشد منبع مناسبی جهت مطالعه دانشجویان و فارغ التحصیلان  متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق آزمون فراگیر هست .
آزمون فراگیر در اصل ترم یک رشته تحصیلی ارائه می شود که بنا بر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای فراگیر پس از گذراندن این چند واحد درسی می تواند به عنوان دانشجو در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند .

دانلود سوالات فراگیر حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه پیام نور از سال 85 تاکنون مرجع مناسبی جهت آشنایی با سوالات این رشته و همچنین آمادگی بهتر برای خواندن نکات مهم دروس می باشد

اگر سالی موجود نبود در بخش نظرات یا تماس اطلاع دهید تا اضافه کنیم

 

معرفی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی:

حقوق جزا به دو بخش ماهوي (حقوق جزاي عمومي و اختصاصي) و شکلي (آيين دادرسي کيفري) تقسيم مي شود.
حقوق جزاي عمومي به مطالعه قواعد کلي و مشترک جرايم و مجازات ها مي پردازد. در حقوق جزاي اختصاصي مطالعه روي جرايم به صورت خاص و شرايط اختصاصي حاکم و مجازات هاي آنها صورت مي گيرد. آيين دادرسي کيفري مجموعه قوانيني است که براي کشف جرم، تعقيب متهمان و تحقيق از آنها، تعيين مراجع صلاحيت دار، شيوه هاي اعتراض به آراء، بيان تکاليف مسئولان قضايي و انتظامي در طول رسيدگي به دعواي کيفري و اجراي احکام از يک سو و حقوق آزادي هاي متهمان از سوي ديگر وضع شده است.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و تعداد واحد ها، دانشگاه های دارای رشته کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، معرفی سایر گرایشهای ارشد و دکتری حقوق(به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار رشته کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی ارایه می شود.

برنامه درسی حقوق جزا و جرم شناسی :

تعداد کل واحدها : 32 واحد
دروس الزامی و اختیاری : 28 واحد
پایان نامه : 4 واحد

لینک های مفید

سایت سازمان سنجش آموزش کشور

سایت پیام نور

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود کد امنیتی *از محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را تکمیل کنید.