دانلود فراگیر فلسفه و کلام اسلامی پیام نور

سوالات فراگیر ارشد رشته فلسفه و کلام اسلامی

 

توضیحات

دانلود فراگیر فلسفه و کلام اسلامی کارشناسی ارشد منبع مناسبی جهت مطالعه دانشجویان و فارغ التحصیلان  متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق آزمون فراگیر هست .
آزمون فراگیر در اصل ترم یک رشته تحصیلی ارائه می شود که بنا بر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای فراگیر پس از گذراندن این چند واحد درسی می تواند به عنوان دانشجو در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند .

دانلود فراگیر فلسفه و کلام اسلامی سوالات پیام نور این رشته از سال 84 تاکنون مرجع مناسبی جهت آشنایی با سوالات این رشته و همچنین آمادگی بهتر برای خواندن نکات مهم دروس می باشد

اگر سالی موجود نبود در بخش نظرات یا تماس اطلاع دهید تا اضافه کنیم

معرفی رشته :

ارشد  2 گرایش.

دروس این رشته آن است که هم به فلسفه و هم به کلام می پردازد. در برنامه سابق آموزشی، فلسفه و کلام به عنوان یک رشته تنها ارائه شده بود که در نگاه اولیه سهم کلام تنها 2 واحد بود و بقیه واحدها به فلسفه می پرداخت. ولی برنامه حاضر قابلیت تفکیک دو رشته (فلسفه اسلامی و کلام اسلامی)را داراست .

تفاوت دو گرایش( کلام اسلامی و فلسفه اسلامی) در این است که کلام اسلامی محدود به قوانین شرع است ولی حدود فلسفه اسلامی، حدود عقل و طاقت بشر است.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی (سرفصل) و تعداد واحدها، دانشگاه های دارای رشته ارشد فلسفه و کلام اسلامی، معرفی سایر رشته های ارشد و دکتری الهیات (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.

 

برنامه درسی  ارشد  :

تعداد کل واحدها : 32 واحد
دروس اختصاصی : 28 واحد
پایان نامه : 4 واحد
لینک های مفید

سایت سازمان سنجش آموزش کشور

سایت پیام نور

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود کد امنیتی *از محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را تکمیل کنید.